Zpět do menu
Sami sobě

Chtěla bych Vás jen krátce seznámit s knihou, která byla napsána pod silnými účinky balancí Aura-somy. Jde o barevnou terapii původem z Anglie. Zážitky, které přicházely již na prvním semináři této terapie, byly tak úžasné, že zcela změnily můj pohled na barvy a jejich energie. Kniha má několik částí - jednak je to zamyšlení, proč a co hledáme, dále se dozvíte, jak Aura-soma vznikla, jak vypadá složení balancí a jaké jsou jejich účinky.

Nejzajímavější částí je kapitola o barvách, kde je ke každé barvě pravdivě popisován příběh, který měl souvislost s barevnou lahvičkou. Další zajímavostí je kapitola Barvy a čakry - najdete tu praktický návod k práci se sebou. Zajímavou kratochvílí jsou pak části Barvy a zvěrokruh nebo Barvy a čísla. Nakonec se dozvíte něco o kamenech i přírodě. Součástí knihy je velká obrazová příloha.

Tato kniha vznikala během mého studia barevné terapie Aura-soma. Byla to doba bohatá na množství zážitků, které jsem prožívala nejen já, ale i klienti, se kterými jsem pracovala. Během psaní přicházeli přátelé, lidé, kteří nějakým způsobem pomohli této knize přijít na svět. Za jejich pomoci jsem nakonec v roce 2001 knihu vydala vlastním nákladem. V současné době jsem, pokud je mi známo, třetí autorkou na světě zabývající se tématem barevné terapie Aura-soma a jedinou v České republice. Knihu si u mě můžete objednat - její cena je 199 Kč + poštovné.

Ukázky obrázků (klikněte pro zvětšení):
Zpět do menu