Zpět do menu
Co o sobě napsat...?

Žiji v hezké vesničce na Vysočině. Do svých 44 let jsem byla jako každá druhá, ničím jsem se od svého okolí nelišila, až do okamžiku, kdy po jedné banální operaci moje tělo odmítalo zůstávat na tomto světě. Odcházelo na druhý břeh.

V procesu odcházení jsem se odevzdávala svému osudu, nevzdávala jsem se, jen odevzdávala, jestli rozumíte rozdílu v těchto dvou slovech. Následně přicházelo uzdravování a to byla zlomová doba, která převrátila všechny moje hodnoty a životní postoje. Ptala jsem se po smyslu života, pátrala jsem po příčinách určitých životních situací, které se vracely. Hledala jsem svůj pramen poznání, pochopení a přijetí. Tato doba intenzivního hledání, prožívání, poznání trvala velice dlouho, protože jsem už jako malé dítě byla psychicky i fyzicky týraná, což jsem si v té době vůbec neuvědomovala. Dítě svoje prožitky nemůže zapomenout, poněvadž jsou to kořeny ze kterých žije svůj další život. Zpracovávala jsem si všechny otisky z dětství a poněvadž jsem zažila mnoho zlého, moje lidské srdce se otevřelo duchovní lásce a našla jsem svoji oporu.

Ale to stále nestačilo. Přišly další a další zážitky, setkávání se s krásnými lidmi, kteří mi byli na této cestě pomocníky a oporou. Jejich jména zapadla v moři času, ale tváře si pamatuji a nikdy na ně nezapomenu. Pomáhali nezjištně, laskavě, někdy jejich slova hodně bolela, ale dnes již rozumím a chápu. Byli světýlkem v temnu bolestí. Dnes jsem připravena být světýlkem pro vás, kteří hledáte a přejete si dojít k vnitřní změně. Během celého dlouhého období hledání jsem se setkala s mnoha filozofiemi. A po všem tom bloudění jsem našla cestu domů, vrátila jsem se ke svému učiteli. Je to Ježíš, lidská bytost přinášející Lásku. Potkala jsem reiki, hladivou a nádhernou energii, se kterou jsem procítila Boží lásku. Naučila jsem se tancovat a zpívat Ježíšova slova. A dalšího velkého poznání jsem našla s barevnou terapií aura-soma. Během doby, kdy jsem se učila barvy znát, jsem zpracovala zážitky mých klientů. Za pomoci přátel jsem napsala a vydala knížku s názvem “SAMI SOBĚ“. Přestože doba léčení mého fyzického těla i vnitřního dítěte nebyla lehká, došla jsem k poznání všeho, co bolelo. Pochopila jsem, proč se některé situace staly a že mnohé nemohlo být jinak. Přestala jsem se cítit obětí osudu. Přestala jsem naříkat. Dnes vím, že cokoliv si přeji, to dostanu, ale nic není zadarmo.

Žila jsem několik let na západě USA, ve státě Oregon, v krásném městě jménem Eugene. Byla jsem daleko od svého domova, ale moje srdce na něj nikdy nezapomnělo.

Přináším vám náruč světla a lásky, protože jen moře lásky lidi zachrání... A já jsem tu právě pro vás, kteří po ní hladovíte...

Vaše Magdalena Ria

Zpět do menu