Zpět do nabídky "Pracuji s tématy"
Barevná terapie - Aura-soma

Barvy patřily a patří do našeho života právě tak neodbytně, jako je jasně zelená louka, hluboká modrá obloha, žluté hřející slunce i zářivé barvy květin. S barvami nasáváme vůně, které jsou jejich přirozenou součástí.

Tato terapie barev, vůní i čísel mě oslovila a pracuji s ní od roku 1998. Od té doby uplynulo hodně vody a já jsem se trpělivou prací s krásnými lahvičkami mnohému naučila. Přesto nemohu říci, že jsem na konci této nádherné práce, protože stále nacházím nové a nové informace, které jsem se zatím nikde nedočetla.

Vždycky mě znovu a znovu okouzlí, když se objedná klient na konzultaci, vypoví svůj problém a začne s výběrem barevných lahviček. Dopředu obvykle vycítím, která lahvička by měla být oporou a pomocí v jeho léčivém procesu.

Pokud se ptáte, jaké je to kouzlo, proč barevná terapie pomáhá, pak mohu s čistým srdcem odpovědět, že jde o proces lásky člověka samého k sobě. Jde o terapii těla a duše, nikoliv rozumu, dedukce a úvah, jak a co by mělo.

Barevné lahvičky, kterým říkáme Equilibrium jsou složeny ze dvou částí: vody a oleje. Obsahují rostlinné esence, energie polodrahokamů a minerálů. Každá je jedinečná svým složením barev.

Když jsem hledala symbol, kterým bych znázornila barevné prolínání, přišel nápad, který najdete na konci tohoto textu. Nikdy předtím jsem nic podobného neviděla a byla jsem velice překvapena, když po několika letech od doby, kdy moje kniha vyšla, jsem přesně tento symbol našla v knize, která popisuje léčení barvami v Atlantidě i Egyptě. Prožila jsem pocit vděčnosti nad potvrzením správnosti chápání barev a uvědomila jsem si, že jsem k nim a jejich energetickým informacím našla správnou cestu.

Vaše Magdalena Ria

Zpět do nabídky "Pracuji s tématy"