Zpět do nabídky "Pracuji s tématy"
Tělové svíce

Co o nich víme? Z čeho se vyrábějí? Jak se používají?

Už naši předkové věděli, že každá nemoc člověku signalizuje jeho nevyrovnaný tok energie. Svíčky vyráběli z kůry stromů. Praktikováním však došli k poznání, že je-li svíčka vyrobena z včelího vosku, její účinek a hoření trvá déle.

Tělové svíčky používáme nejen k očištění organismu, ale také ke zmírnění zánětů a otoků, jejich použitím uvolníme místa sužované bolestí, zbavíme tělo hlenů, odstraníme migrény, jsou jednoduchou, ale velice účinnou  pomůckou. Aplikací svíčky se příznivě aktivuje lymfatický systém organismu, podporuje přirozenou detoxikaci a aktivuje tok energie v těle. Jejich plamen spaluje citová zranění, negativní energie a emoce z těla. Spojením tepla, světla a vůně harmonizuje psychickou pohodu klienta. Jde o velice silnou kombinaci, která je pro náš organismus vystavený neustále se zvyšujícímu tlaku a stresu z našeho životního stylu, velice blahodárná. Mezi terapeuty a klienty získávají tělové svíce oblibu díky svým rychlým účinkům. Bez obav se mohou používat děti i těhotné ženy. Můžeme je použít i v mnoha  případech, kdy jiné metody jsou kontraindikací. Tělové svíčky vytahují usazeniny do okolí 5 až 7 cm do stran i hloubky z postiženého místa. Výborně se hodí pro zmírnění vnitřních otoků a cyst. V oblasti břicha vkládáme svíci do pupíku. Doporučujeme je přikládat na bolestivé místo. Podpůrným prostředkem léčby mohou být použity oleje léčivých rostlin, kterým potřeme svíci po celé její délce (např. levandule, rozmarýn, teatree apod.). Tělové svíčky jsou vyráběny ručně pouze z přírodních zdrojů - z bavlny, lnu a včelího vosku. Právě včelí vosk má schopnost zmírnit zánět, jeho složení prodlužuje čas hoření a zvyšuje účinnost svíce.

Nikdy jsem nekonkurovala lékařům. Tělová svíčka může však pomoci urychlit uzdravující proces a svým účinkem pozitivně ovlivňuje léčbu.

Aplikovat tělové svíce u terapeuta nebo doma?

Můžeme tělové svíčky aplikovat sami na sobě? Ano, jistě, ale určitá místa si sami ošetřit nemůžete, ale doporučuji vám, abyste první ošetření tělovou svíčkou přenechali terapeutovi. Zeptám se vás: myslíte, že dobře znáte sami sebe natolik, abyste mohli správně pracovat s léčebnými tělovými svícemi? Udělejte si čas sami pro sebe, uvolněte se a pouze vnímejte své tělo. Budete překvapeni, co všechno vám vaše tělo prozradí a jak příjemně se budete cítit.

Pokud budete přikládat svíce sami, doporučuji přikládat svíce pouze na kolena nebo dlaně, maximálně pak ještě chodidla ze shora, pokud víte kde najdete čakry. Naše tělo je velmi složitý mechanismus a věřte, že dobrý terapeut ví, kam svíci přiložit.

Diagnostika obsahu svíce:

Do dutiny svíčky se při hoření dostává nejen negativní energie, ale i škodliviny, které se zadržují ve vosku. Ten stéká svíčkou při jejím hoření. Vosk stečený ve svíčce by měl mít přírodně bílou barvu, pokud je organismus v pořádku.

Obvykle však najdeme ve svíčce jemný, žlutě zbarvený prášek, plný škodlivin. Někdy najdeme ve svíci jemné hrudky, tady jde o větší problém.

Upozornění:

Práce se svící vyžaduje otevřený oheň. Dbejte proto bezpečnostních předpisů při práci s otevřeným ohněm. Za případné vzniklé škody zodpovídá každý sám.

Zobrazit návod k použití

Tělové svíčky posíláme na dobírku:

E-mail: centrumPYRAMIDA@seznam.cz
Mobil: +420 608 110 445

Zpět do nabídky "Pracuji s tématy"